o firmě

CRATER jsme založili jako místo pro truhláře a kutily. Od začátku jsme jej budovali podle toho, co nám v Hradci Králové a okolí chybělo – místo, kam přijedeme, klidně i s povrchní představou co bychom chtěli udělat...vyrobit...přimontovat...a oni nám tam poradí a vybaví nás vším co potřebujeme. A tak jsme se v roce 1994 pustili společně do práce a přebudovali prostory bývalé truhlárny na "Pospíšilce". Malá prodejna obsahovala skromný sortiment - několik druhů nábytkového kování, pár úchytek a zámků, několik druhů půloliv, rozvor na okna, dveřních hliníkových klik a pár rozměrů vrutů se zapuštěnou hlavou... :-). Za tři roky jsme skladové zásoby a počet skladových položek zmnohonásobili a mohli jsme otevřít druhou prodejnu CRATER v centru Hradce Králové. Potřeby zákazníků nám velely dále rozšiřovat a specializovat sortiment (kování Blum, Hettich, Hafele, MACO, Hoppe, a další). Také skladové zásoby se zvětšily a přemístění obou prodejen do větších prostor bylo nutností let 1998 a 1999. Na konci roku 2002 jsme dostali možnost získat zajímavé - opět větší - prodejní a skladovací prostory v centru HK a v rámci efektivního rozvoje jsme obě prodejny CRATER spojili a působili více než 5 let ve Wonkově ulici.

foto1 foto 2

Rychlý vývoj na trhu s kováním, další rozšiřování a naskladňování sortimentu ( neustávající proces - tehdy - nářadí a nástroje, METABO nebo Makita, stavební chemie Den Braven...), ale hlavně narůstající tlak tvořený nedostatkem parkovacích míst pro zákazníky, nás nutí v roce 2008 přemístit prodejnu do současného působiště - na Slezské Předměstí. Získáváme rozlehlé parkovací a skladovací prostory, ale hlavně velkou prodejní plochu, která nám umožní vybudovat bezkonkurenční vzorkovnu. Jako zákazník si můžete „šáhnout“ a vybrat ze stovek a stovek druhů kování, úchytek, klik, spojovacího materiálu, nářadí, nástrojů, lepidel, tmelů, barev, truhlářských potřeb a nyní nově i ochranných pomůcek, obuvi a oděvů. Praktická řešení vybavení kuchyní od různých výrobců můžete zhodnotit například na 2 kompletních kuchyňských linkách vybavených nejmodernějším kováním a na bezpočtu funkčních výstavních vzorků s posuvnými a skládacími dveřmi, roletami, zásuvkami, drátěným a šatním programem, nábytkovými světly ...

foto 4 foto 3

Sortiment je jedna věc, možnosti a přínos firmy CRATER pro Vás – zákazníky osobně - je věc druhá. Chtěli bychom Vám především poradit a pomoci při řešení malých i velkých problémů souvisejících s bydlením. Doufáme, že oceníte odborně zdatný, vyškolený personál s mnohaletou praxí v truhlařině nebo příbuzných oborech. Potřebujete namontovat poličku nebo regál, opravit prasklinu na zdi, utěsnit spáru v koupelně, zavěsit světlo, vyměnit zámek ve dveřích, opravit zásuvku v kuchyňské lince, vyměnit nábytková dvířka, opravit a nalakovat starou komodu, vytvořit bezpečné prostředí v bytě pro Vaše malé děti? Potřebujete vytipovat druh a velikost kování na horní kuchyňskou skříňku nebo na šatní stěnu? Od našich technických poradců (to už nejsou jen prodavači!) získáte nejen nové kování, montážní materiál, vhodné nářadí a nástroje – ale hlavně pracovní postupy, tipy a rady, které Vám ušetří čas a peníze.

foto 6 foto 5

CRATER je nyní místo, kde se denně vystřídá až 200 zákazníků – od velkých truhlářských firem po domácí kutily, kteří si vybírají téměř ze 35.000 různých položek. Z mnoha z nich se již stali naši přátelé … a budeme moc rádi, pokud se jimi stanete i vy.

Martin Hrbek a Peter Králík
zakladatelé a jednatelé

Novinky
0112
O VÁNOCÍCH ZAVŘENO
Od 24. 12. 2018 do 1. 1. 2019
budeme mít ZAVŘENO.
Otevřeno podle běžné prodejní doby bude od 2. 1. 2019.
archiv novinek
akce
Částečný výsuv. Barva bílá.
detail
15,00,- Kč