Nábytkové kování Hradec Králové, Úchytky, Rozvory na okna, Kliky

o firmě

CRATER jsme založili jako místo pro truhláře a kutily. Od začátku jsme jej budovali podle toho, co nám v Hradci Králové a okolí chybělo – místo, kam přijedeme, klidně i s povrchní představou co bychom chtěli udělat...vyrobit...přimontovat...a oni nám tam poradí a vybaví nás vším co potřebujeme. A tak jsme se v roce 1994 pustili společně do práce a přebudovali prostory bývalé truhlárny na "Pospíšilce". Malá prodejna obsahovala skromný sortiment - několik druhů nábytkového kování, pár úchytek a zámků, několik druhů půloliv, rozvor na okna, dveřních hliníkových klik a pár rozměrů vrutů se zapuštěnou hlavou... :-). Za tři roky jsme skladové zásoby a počet skladových položek zmnohonásobili a mohli jsme otevřít druhou prodejnu CRATER v centru Hradce Králové. Potřeby zákazníků nám velely dále rozšiřovat a specializovat sortiment (kování Blum, Hettich, Hafele, MACO, Hoppe, a další). Také skladové zásoby se zvětšily a přemístění obou prodejen do větších prostor bylo nutností let 1998 a 1999. Na konci roku 2002 jsme dostali možnost získat zajímavé - opět větší - prodejní a skladovací prostory v centru HK a v rámci efektivního rozvoje jsme obě prodejny CRATER spojili a působili více než 5 let ve Wonkově ulici.

foto1 foto 2

Rychlý vývoj na trhu s kováním, další rozšiřování a naskladňování sortimentu ( neustávající proces - tehdy - nářadí a nástroje, METABO nebo Makita, stavební chemie Den Braven...), ale hlavně narůstající tlak tvořený nedostatkem parkovacích míst pro zákazníky, nás nutí v roce 2008 přemístit prodejnu do současného působiště - na Slezské Předměstí. Získáváme rozlehlé parkovací a skladovací prostory, ale hlavně velkou prodejní plochu, která nám umožní vybudovat bezkonkurenční vzorkovnu. Jako zákazník si můžete „šáhnout“ a vybrat ze stovek a stovek druhů kování, úchytek, klik, spojovacího materiálu, nářadí, nástrojů, lepidel, tmelů, barev, truhlářských potřeb a nyní nově i ochranných pomůcek, obuvi a oděvů. Praktická řešení vybavení kuchyní od různých výrobců můžete zhodnotit například na 2 kompletních kuchyňských linkách vybavených nejmodernějším kováním a na bezpočtu funkčních výstavních vzorků s posuvnými a skládacími dveřmi, roletami, zásuvkami, drátěným a šatním programem, nábytkovými světly ...

foto 4 foto 3

Sortiment je jedna věc, možnosti a přínos firmy CRATER pro Vás – zákazníky osobně - je věc druhá. Chtěli bychom Vám především poradit a pomoci při řešení malých i velkých problémů souvisejících s bydlením. Doufáme, že oceníte odborně zdatný, vyškolený personál s mnohaletou praxí v truhlařině nebo příbuzných oborech. Potřebujete namontovat poličku nebo regál, opravit prasklinu na zdi, utěsnit spáru v koupelně, zavěsit světlo, vyměnit zámek ve dveřích, opravit zásuvku v kuchyňské lince, vyměnit nábytková dvířka, opravit a nalakovat starou komodu, vytvořit bezpečné prostředí v bytě pro Vaše malé děti? Potřebujete vytipovat druh a velikost kování na horní kuchyňskou skříňku nebo na šatní stěnu? Od našich technických poradců (to už nejsou jen prodavači!) získáte nejen nové kování, montážní materiál, vhodné nářadí a nástroje – ale hlavně pracovní postupy, tipy a rady, které Vám ušetří čas a peníze.

foto 6 foto 5

CRATER je nyní místo, kde se denně vystřídá až 200 zákazníků – od velkých truhlářských firem po domácí kutily, kteří si vybírají téměř ze 35.000 různých položek. Z mnoha z nich se již stali naši přátelé … a budeme moc rádi, pokud se jimi stanete i vy.

Martin Hrbek a Peter Králík
zakladatelé a jednatelé

akce
Samolepící těsnění oken a dveří.