Stop navrtávačům!

zlodějdíry

Dobře organizovaný gang už několik let trápí majitele rodinných domů i policii. Zloději navrtají okna, v tichosti vykradou dům a zase zmizí. Takzvaní navrtávači. Do přízemí domů se dostávají tak, že navrtají otcor do rámu terasových dvěří nebo oken, odjistí kliku a sotva slyšitelně vniknou dovnitř. Z odložených kabelek, batohů nebo oblečení berou hotovost, případně další cennosti (šperky apod.).

"V nepravidelných periodách se pachatel nebo pachatelé vracejí i do našeho kraje. Poškozených v Královehradeckém kraji je v současné době již více než stovka a škoda, která jim byla způsobená, je vyšší než jeden milion korun," uvedla krajská policejní mluvčí Ivana Ježková. "Jak se bránit? Důležitá je prevence. Zloděje můžou odradit zámky nebo západky na klikách oken a francouzských dveří..."

Bezpečné kliky z Crateru

Uzamykatelné kliky na oknech nebo na francouzských dveřích zvýší Vaše bezpečí a hlavně Vám můžou ušetřit až desetitisícové ztráty!

Široký sortiment kvalitních značkových klik různých tvarů a povrchových úprav, s tlačítkem nebo se zámkem v cenách od 250 do 860 Kč s DPH.

kliky

Krásné účelné, bezpečné, jednoduše vyměnitelné, na stejný nebo na různý klíč - dle Vašeho přání.
Techničtí poradci firmy CRATER HK Vás ochotně provedou celým sortimentem klik, poradí nejvhodnější variantu a pomohou i například s motáží atd.

zobrazit balkonové kliky v e-shopu

Naši poradci vyplní Vaše přání týkajících se i jiných problémů v domácnosti...potřebujete namontovat poličku nebo regál, opravit prasklinu ve zdi, utěsnit spáru v koupelně , zavěsit světlo, vyměnit zámek ve dveřích, opravit zásuvku v kuchyňské lince, vyměnit nábytková dvířka, opravit a nalakovat starou komodu, vytvořit bezpečné prostředí v bytě pro Vaše malé děti...? V Crateru získáte nejen montážní materiál, nové kování, vhodné nářadí a nástroje, se kterými si se vším poradíte, ale hlavně přesné pracovní postupy, tipy a rady, které Vám ušetří čas a peníze.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

akce
Samolepící těsnění oken a dveří.
detail
5,90,- Kč