Už vás nebaví vyhazovat peníze oknem?

Chcete ušetřit za náklady za vytápění?
Máme pro Vás řešení!

Samolepící termoplastické těsnění vhodné především k utěsnění oken či dveří, které vedou přímo ven z domu. Tvoří tak nejzranitelnější místo pro pronikání chladu, hluku či průvanu do místnosti. Podíl na celkové tepelné ztrátě objektu může dosáhnout v případě oken a vstupních dveří u rodinných domů 30-40% a u bytových vícepodlažných domů 40-50%.

Tepelné ztráty:

střecha 12%
stěny 30%
vnitřní ztráty 10%
podlaha 12%
okna 36%

spotrebadům 

Univerzální těsnění TEXUNI

Těsnící profily oken a dveří můžete snadno nalepit na okna i dveře. Jaký druh těsnění zvolíte, záleží na velikosti mezery a na jejím použití - na okna, dveře nebo garážová vrata. Těsnění oken a dveří by mělo být dostatečně velké, aby těsnilo a nebránilo přitom otvírání a zavírání.

Máte doma okna s různými velikostmi mezer? Těsnění TEXUNI nabízí řešení v podobě samolepícího termo-plastického těsnění do oken a dveří, které se přizpůsobí autěsní mezery v rozmezí 1,5 - 7 mm.

tesneni

Nemusíte tudíž kupovat na každé okno jiný profil, ale pouze jeden druh, který utěsní vše - včetně Vaší peněženky. Ušetříte tím čas i peníze za následné cesty zpátky do obchodu.

Samolepící těsnění do oken a dveří je výhodné nejenom pro zimní období, ale i pro léto, kdy se čím dál více používá klimatizace a proto je důležité chránit své investice i v létě. Princip je stejný, jen postupy jsou přesně naopak. V létě nechceme pouštět příjemně ochlazený vzduch ven a v zimě zase teplo z domu či bytu. Zároveň těsnění chrání i při pronikání prachu do místnosti. Chraňte si své investice a snižte náklady na vytápění a klimatizaci.

Těsnění TEXUNI

  • průhledné, bílé, hnědé, černé

balení 6m 135 Kč s DPH
balení 100m 1.560 Kč s DPH

zobrazit zboží v e-shopu


Těsnění TEXUNI Vám v kamenném obchodě i v e-shopu rádi rozměříme i na jiné délky.


Návod na použití těsnění:
  1. Umyjeme a důkladně odmastíme rám okna - po uschnutí pokračujeme
  2. Rozdělníme těsnění na jednotlivé proužky a odstřihneme délku dle velikosti rámu
  3. Odlepíme několik centimetrů ochraného proužku
  4. Těsnění postupně lepíme na rám okna

postup

Materiál testován 15 let, 100 000 cyklů.

cykly

akce
Samolepící těsnění oken a dveří.
detail
5,90,- Kč