Už vás nebaví vyhazovat peníze oknem?

Chcete ušetřit za náklady za vytápění?
Máme pro Vás řešení!

Samolepící termoplastické těsnění vhodné především k utěsnění oken či dveří, které vedou přímo ven z domu. Tvoří tak nejzranitelnější místo pro pronikání chladu, hluku či průvanu do místnosti. Podíl na celkové tepelné ztrátě objektu může dosáhnout v případě oken a vstupních dveří u rodinných domů 30-40% a u bytových vícepodlažných domů 40-50%.

Tepelné ztráty:

střecha 12%
stěny 30%
vnitřní ztráty 10%
podlaha 12%
okna 36%

spotrebadům 

Univerzální těsnění TEXUNI

Těsnící profily oken a dveří můžete snadno nalepit na okna i dveře. Jaký druh těsnění zvolíte, záleží na velikosti mezery a na jejím použití - na okna, dveře nebo garážová vrata. Těsnění oken a dveří by mělo být dostatečně velké, aby těsnilo a nebránilo přitom otvírání a zavírání.

Máte doma okna s různými velikostmi mezer? Těsnění TEXUNI nabízí řešení v podobě samolepícího termo-plastického těsnění do oken a dveří, které se přizpůsobí autěsní mezery v rozmezí 1,5 - 7 mm.

tesneni

Nemusíte tudíž kupovat na každé okno jiný profil, ale pouze jeden druh, který utěsní vše - včetně Vaší peněženky. Ušetříte tím čas i peníze za následné cesty zpátky do obchodu.

Samolepící těsnění do oken a dveří je výhodné nejenom pro zimní období, ale i pro léto, kdy se čím dál více používá klimatizace a proto je důležité chránit své investice i v létě. Princip je stejný, jen postupy jsou přesně naopak. V létě nechceme pouštět příjemně ochlazený vzduch ven a v zimě zase teplo z domu či bytu. Zároveň těsnění chrání i při pronikání prachu do místnosti. Chraňte si své investice a snižte náklady na vytápění a klimatizaci.

Těsnění TEXUNI

  • průhledné, bílé, hnědé, černé

balení 6m 135 Kč s DPH
balení 100m 1.560 Kč s DPH

zobrazit zboží v e-shopu


Těsnění TEXUNI Vám v kamenném obchodě i v e-shopu rádi rozměříme i na jiné délky.


Návod na použití těsnění:
  1. Umyjeme a důkladně odmastíme rám okna - po uschnutí pokračujeme
  2. Rozdělníme těsnění na jednotlivé proužky a odstřihneme délku dle velikosti rámu
  3. Odlepíme několik centimetrů ochraného proužku
  4. Těsnění postupně lepíme na rám okna

postup

Materiál testován 15 let, 100 000 cyklů.

cykly

Novinky
2204
O STÁTNÁCH SVÁTCÍCH ZAVŘENO
V pátek 1. a 8. května 2020 bude naše prodejna uzavřena.
archiv novinek
akce
Samolepící těsnění oken a dveří.
detail
5,90,- Kč